Otobüs KiralamaOtobüs Kiralama
Forgot password?

Kiralık Otobüs

YURTİÇİ KÜLTÜR TURLARI

Her köşesi tarih kokan ve yüzlerce kültürü içinde barındıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenlediğimiz kısa veya uzun süreli turlara Grup Safir Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edilir.
Gezilerimizde modern araç filosu, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor.

YURTDIŞI KÜLTÜR TURLARI

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile Asya ve Avrupa ülkelerine kültür ve inanç turlarına Grup Safir Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz. Alanında uzman personel ve rehberlik hizmeti ile unutulmaz bir tatil keyfi sizleri bekliyor.
Belirlenecek özel programa göre yolculuk boyunca rehber ve catering hizmeti sağlayan Grup Safir Turizm, yurtdışı yolculuklarda standart olarak konforlu yolculuk sağlayacak araçlar yada hava yolu şirketi önermektedir. Yolcu sayısına göre geniş araç seçeneklerinden uzun yolculuğa en uygun araç Grup Safir Turizm danışmanlığı ile seçilir.

ÖZEL TURLAR

Kurulduğu günden bugüne 25 yıl gibi uzun bir geçmişe sahip olan Grup Safir Seyahat kadrosunda 15 yıl deneyimli personelleri ile taşımacılık sektöründe lider bir konumda bulunmaktadır. Lüks ve konforlu otobüslerin iç donanımı da misafirlerin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.
Hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.
Tüm araçlarımız B2 ve D2 belgesine sahip olup, tüm misafirlerimiz sigortalı seyahat etmektedir.

KİRALIK OTOBÜSLER

Firmamız bünyesinde bulunan çeşitli ve yeni otobüslerimizi, tüm türkiye bölgelerinde kirayabilirsiniz. Talepleriniz ile ilgili detaylı bilgi için tarafımıza ulaşmanız.
Tüm araçlarımız B2 ve D2 belgesine sahip olup, tüm misafirlerimiz sigortalı seyahat etmektedir.

KİRALIK MİNÜBÜSLER

Otobüs kiralama hizmetinin yanı sıra çeşitli minibüslerimiz ile kiralama hizmetleri sağlamaktayız. Talepleriniz için operasyon ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Hemen Ara
Adres & Harita